Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dachówki innowacyjne

DIAMANT

Pełna blasku dosłownie i w przenośni. Jest to dachówka o nowoczesnym, odważnym wyglądzie, nagrodzona tytułem najlepszego projektu w konkursie na targach Batimat w Paryżu.

Diamant- Karta katalogowa 

 

ALPHA 10 

Stylowy wygląd, harmonijne proporcje. Dachówka ALPHA 10 to nowoczesna linia, harmonijne proporcje i ukośny nosek. Z pośród  7 kolorów  innowacyjnością wyróżniają się Chevreuse dobrze komponujący się z otaczająca przyrodą i Serac odcień nigdzie więcej nie spotykany.

Alpha 10- Karta katalogowa                                                                                              

 

BEAUVOISE

Najwyższa jakość. Idealnie płaska, czyste linie, prosty nosek i naturalna kolorystyka to składniki jej niezrównanego stylu. BEAUVOISE wytwarzana jest w zakładzie w St Germer de Fly. Jest to jeden z najczęściej kupowanych we Francji i w Wielkiej Brytanii modeli dachówek. W kolorze Ardoise jest alternatywą dla łupka a w unikalnych zbliżonych do natury odcieniach Vallee de Chevreuse i Terre de Beauce daje efekt harmonii z otaczającą przyrodą.          

Beauvoise- Karta katalogowa

 

ARBOISE ECAILLE 

Zaawansowana technologia i tradycyjny wygląd. Arboise Ecaille łączy walory estetyczne  tradycyjnych karpiówek z łatwością układania dachówek zakładkowych /z zamkami/. Produkowana jest w Commenailles w sercu Jury. Dostępna w szerokiej gamie unikalnych kolorów, będzie świetnie współgrać z lokalnym krajobrazem.

Arboise Ecaille- Karta katalogowa

 

RHONA 10

Nagrodzona na targach w Paryżu. RHONA 10 produkowana jest w zakładzie Sainte-Foy-l'Argentière. RHÔNA 10 otrzymała srebrny medal w dziedzinie designu w Batimat w 2007 roku. RHÔNA 10 to gra świateł, które różnie się odbijają w zależności od kąta padania światła. Jej stylowe załamania upiększają dach i uświetniają nowoczesną architekturę.

Rhona 10- Karta katalogowa

 

DOUBLE HP 20

Estetyczna i innowacyjna.  Double HP 20 to dachówka zakładkowa produkowana w zakładzie St. Germer de Fly. Double HP 20 to efekt połączenia dwóch dachówek w jedną. Dokonana innowacja techniczna pozwala na mariaż walorów estetycznych z szybkością układania. Ta dachówka to rezultat  prac nad techniką układania dachówek i ich trwałością.

  

Double HP20- Karta katalogowa

 

BEAUVOISE SKALNA

Ekscytujące połączenie dachówka/łupek. BEAUVOISE Skalna to unikalny produkt IMERYS Toiture, dachówka o wyglądzie łupka. Jest to naturalna opcja, oferująca prestiżowe i trwałe pokrycie dachowe najwyższej jakości.  Układanie łupka jest bardzo pracochłonne i wymaga specjalnych kwalifikacji i z tego powodu jest bardzo kosztowne, a montaż BEAUVOISE Skalna jest łatwy tak jak każdej dachówki zakładkowej.

Beauvoise Skalna- Karta katalogowa 

 

Zapraszamy do obejrzenia pozostałych galerii:

 

DACHÓWKI PŁASKIE 

 

DACHÓWKI POŁUDNIOWE

 

DACHÓWKI LEKKO FALISTE

 

DACHÓWKI MAŁE FORMY

 

DACHÓWKI RUSTYKALNE

 

DACHÓWKI  CZARNE, SZARE, GRAFITOWE

 

DACHÓWKI ELEWACYJNE

 

Dachówki ceramiczne IMERYS /dawniej HUGUENOT/ produkowane są nieprzerwanie od 1811 roku.w. IMERYS Toiture  jest największym producentem dachówek ceramicznych we Francji. Dachówki IMERYS cieszą się uznaniem w 47 krajach świata.  W Polsce sprzedawane są nieprzerwanie od 1991 roku. Tysiące polskich dachów pokrytych jest dachówkami IMERYS w tym wiele obiektów zabytkowych.

 

  • Profesjonalny montaż pokrycia dachowego przez doświadczonych dekarzy
  • 1
  • 2

Adres

­­­­­ Siedziba firmy

Zamarat Sp. z o.o.

Wolica k/Warszawy
ul. Wspólna 1
05-830 Nadarzyn
(dachówki, materiały dachowe, na elewacje i do wnętrz)

­­­­­ Biuro handlowe

Zamarat Sp. z o.o.

Warszawa
ul. Bartycka 24/26
Pawilon 26 A
(materiały na elewacje i do wnętrz)

Kontakt

­­­­­ Napisz do nas

biuro@zamarat.pl

 

­­­­­ Albo zadzwoń:

22 644 00 10
600 003 814
731 987 138