Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Dachówki południowe

 

Omega 10 Ste Foy 

Klimat południa Francji - nagradzana jakość. OMEGA 10 produkowana w wyposażonych w najnowocześniejszą technologię zakładach w Quincieux i Sainte-Foy-l'Argentiere w dolinie Rodanu. Charakteryzuje się ona finezyjnym kształtem i bogatą paletą kolorów, począwszy od czerwieni, rudości, poprzez brązy, aż po słoneczną kolorystykę oddającą klimat południa Francji. 

 

Plein Sud Gelis 

Typowa dla południa Europy. Dchówką typu mnich-mniszka o mocno zaokrąglonym profilu produkowana jest w zakładzie w Léguevin w rejonie Tuluzy. PLEIN SUD wyróżnia się największym wyborem odcieni na rynku. Paleta słonecznych odcieni oraz  szarości, czerwieni i brązów w połączeniu z efektami marmurkowymi pozwala na szerokie możliwości zastosowania. 

 

Mediane 

Harmonia i elegancja. Model MÉDIANE Plus, produkowany w zakładzie w Léguevin w rejonie Tuluzy, to dachówka o głębokiej fali, która idealnie odwzorowuje walory estetyczne tradycyjnych dachówek typu mnich-mniszka. Dachówka MEDIANE Plus dzięki bogactwu odcieni i estetycznemu kształtowi świetnie współgra z otoczeniem.

 

Aquitaine Poudenx 

U stóp Pirenejów. Dachówka AQUITAINE produkowana jest w St Geours d`Auribat w Landes u stóp Pirenejów. Przekazywana od wieków wiedza i umiejętności w zakresie obróbki glin w tym regionie to przepis na tradycyjną, wysokiej jakości dachówkę. Dachówka AQUITANE charakteryzuje się delikatnym profilem i bogatą paletą odcieni.

 

Omega 13 Ste Foy 

Dachówka typu mnich-mniszka. Dachówka OMEGA 13 Ste Foy jest produkowana w zakładach w Sainte-Foy-l'Argentière. Jest to dachówka typu mnich-mniszka o mocno zaokrąglonym profilu fali. OMEGA 13 Ste Foy to nowoczesna wersja dachówek mnich-mniszka typowych dla południa Francji.

 

Canal Gironde (mnich-mniszka) 

Typowo południowa dachówka. CANAL GIRONDE 50 produkowana jest w St.Geours u stóp Pirenejów gdzie od wieków przekazywane są wiedza i umiejętności w zakresie obróbki glin. Na dachówki naniesiony jest nieregularnie pył w kolorach bieli, złotej żółci i czerni o czerwonawej bazie które odwzorowują patynę czasu. CANAL GIRONDE 50 to klasyka, harmonia i niezwykły wygląd. 

 

Zapraszamy do obejrzenia pozostałych galerii:

 

DACHÓWKI PŁASKIE 

 

DACHÓWKI LEKKO FALISTE

 

DACHÓWKI MAŁE FORMY

 

DACHÓWKI INNOWACYJNE

 

DACHÓWKI RUSTYKALNE

 

DACHÓWKI CZARNE, SZARE, GRAFITOWE

 

DACHÓWKI ELEWACYJNE

 

Dachówki ceramiczne IMERYS /dawniej HUGUENOT/ produkowane są nieprzerwanie od 1811 roku.w. IMERYS Toiture  jest największym producentem dachówek ceramicznych we Francji. Dachówki IMERYS cieszą się uznaniem w 47 krajach świata.  W Polsce sprzedawane są nieprzerwanie od 1991 roku. Tysiące polskich dachów pokrytych jest dachówkami IMERYS w tym wiele obiektów zabytkowych.

 

  • Profesjonalny montaż pokrycia dachowego przez doświadczonych dekarzy
  • 1
  • 2

Adres

­­­­­ Siedziba firmy

Zamarat Sp. z o.o.

Wolica k/Warszawy
ul. Wspólna 1
05-830 Nadarzyn
(dachówki, materiały dachowe, na elewacje i do wnętrz)

­­­­­ Biuro handlowe

Zamarat Sp. z o.o.

Warszawa
ul. Bartycka 24/26
Pawilon 26 A
(materiały na elewacje i do wnętrz)

Kontakt

­­­­­ Napisz do nas

biuro@zamarat.pl

 

­­­­­ Albo zadzwoń:

22 644 00 10
600 003 814
731 987 138