Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dachówki IMERYS /dawniej HUGUENOT/ produkowane są nieprzerwanie od 1811 roku. Połączenie długoletniej tradycji z najnowszą technologią pozwala na uzyskanie stałej jakości na bardzo wysokim poziomie oraz wyjątkowo bogatej palety kształtów i kolorów.

IMERYS TOITURE jest największym producentem dachówek ceramicznych we Francji. Aktualnie w 13 fabrykach położonych w różnych regionach Francji produkowanych jest ponad 50 typów dachówek w różnorodnej kolorystyce.

Bogata gama dachówek IMERYS obejmuje dachówki  faliste, klasyczne w kształcie i kolorze, dachówki płaskie, w tym tak poszukiwane ostatnio dachówki grafitowe oraz dachówki o głębokiej fali w ciepłych, słonecznych kolorach oddających klimat południa Francji.

Dachówki IMERYS stosowane są z powodzeniem w wielu krajach Europy, jak również na terenie Azji i Ameryki w różnych strefach klimatycznych. Dzięki wysokim parametrom jakościowym również w mroźnych, górzystych terenach Alp.

W Polsce sprzedawane są nieprzerwanie od 1991 roku. Już ponad 12 000 polskich dachów pokrytych jest dachówkami IMERYS w tym wiele obiektów zabytkowych: Ambasada Królestwa Belgii, Budynek Kurii Metropolitalnej w Warszawie, Pałac Ossolińskich w Sterdyni, Sanktuarium Matki Bożej i Konkatedra w Warszawie, Muzeum Roztoczańskiego Parku Narodowego i wiele innych.

Dachówki posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty, jak również objęte są 30-letnią gwarancją.

 

 

 

 

Historyczne zdjęcie i fabryki Imerys:

 

Imerys Toiture

 

 

Zapraszamy na stronę Producenta

www.imerys-roof-tiles.com

 

Adres

­­­­­ Siedziba firmy

Zamarat Sp. z o.o.

Wolica k/Warszawy
ul. Wspólna 1
05-830 Nadarzyn
(dachówki, materiały dachowe, na elewacje i do wnętrz)

­­­­­ Biuro handlowe

Zamarat Sp. z o.o.

Warszawa
ul. Bartycka 24/26
Pawilon 26 A
(materiały na elewacje i do wnętrz)

Kontakt

­­­­­ Napisz do nas

biuro@zamarat.pl

 

­­­­­ Albo zadzwoń:

22 644 00 10
600 003 814
731 987 138